Παραμένει στην κορυφή ο Παλλαυρεωτικός! 2-1 επί της Σταμάτας [ΒΙΝΤΕΟ]

Επανήλθε στις νίκες ο Παλλαυρεωτικός μετά την εντός έδρας νίκη του με 2-1 επί της Σταμάτας και παραμένει στην κορυφή. Τα γκολ, στο 15΄ο Παπαδόπουλος το 1-0, ισοφάρισε για τη Σταμάτα στο 17΄ο Μπερμπάντης και στο 53΄ο Γιαχάεβ έδωσε τη νίκη στον Παλλαυρεωτικό κάνοντας το 2-1.


Διαιτητής του αγώνα Κακάνης, με βοηθούς τους Χουλιάρα και Βλαχόπουλο.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΠΑΛΛΑΥΡΕΤΙΚΟΣ Κάπα, Νικολαίδης, Σπυρόπουλος (80΄ Καυκιάς), Πώχος, Μπεργιάννης (68΄Νικολαίδης), Πάνου, Μωραίτης (90΄Καράλης), Ρενάρ, Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου, Γιχάεβ (82΄Καρσέλης)

ΣΤΑΜΑΤΑ Μάμαλης, Παπαζής, Σμυρναίος, Μπόρας, Χαμπέρης, Φαραντάκης, Μανουσάκης (69΄Ντούρας), Πέππας, Δημητρίου (63΄Ρίζος), Μπερμπάντης, Κολώτας

Δημήτρης Παρίσης
dimitrisparisis@hotmail.com
photos Argy
https://gipedaanatolikisattikis.blogspot.gr


Β’ Κατηγορία (7η αγωνιστική)

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/10/2017

Νίκη Δροσιάς – Σαρωνικός Αναβύσσου 2-0 (1-0)

Άρτεμις – Ωρωπός 1-0 (0-0)

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/10/2017

Γέρακας – Παμπαιανικός 0-3 (0-2)

Μαύρος Αετός – Δόξα Αγ. Άννας 1-0 (0-0)

Αφιδναϊκός – Βουλιαγμένη 0-1 (0-1)

Παλλαυρεωτικός – Σταμάτα 2-1 (1-1)

Αετός Πικερμίου – Κρυονέρι 1-3 (0-3)

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Πρωτέας Π. Φωκαίας 0-0

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

            ΟΜΑΔΕΣ                      ΒΑΘ.    ΑΓ.     Ν.      Ι.       Η.       ΤΕΡΜ.

  1. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ 18 7        6        0        1        19-5
  2. ΚΡΥΟΝΕΡΙ 16 7        5        1        1        13-5
  3. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ         16 7        5        1        1        15-6
  4. ΑΡΤΕΜΙΣ     15      7        4        3        0        9-2
  5. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ          14 7        4        2        1        8-3
  6. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ. ΑΧ.     11 7        3        2        2        11-5
  7. ΩΡΩΠΟΣ 11 7        3        2        2        11-6
  8. ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ         11 7        3        2        2        5-6
  9. ΓΕΡΑΚΑΣ     9 7        3        0        4        7-13
  10. ΠΡΩΤΕΑΣ Π.Φ.   8 7        2        2        3        11-9
  11. ΣΤΑΜΑΤΑ      8 7        2        2        3        5-8
  12. ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ   7 7        2        1        4        8-11
  13. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒ.    6 7        1        3        3        5-8
  14. ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ 4 7        1        1        5        3-15
  15. ΑΦΙΔΝΑΪΚΟΣ    2 7        0        2        5        5-17
  16. ΔΟΞΑ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ        0 7        0        0        7        3-19

* Η επόμενη (8η) αγωνιστική (4–5/11/2017):

Σαρωνικός Αναβύσσου – Μαύρος Αετός Πολυδενδρίου

Ωρωπός – Νίκη Δροσιάς

Παμπαιανικός – Άρτεμις

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Γέρακας

Δόξα Αγ. Άννας – Αφιδναϊκός

Βουλιαγμένη – Παλλαυρεωτικός

Σταμάτα – Αετός Πικερμίου

Πρωτέας Π. Φωκαίας – Κρυονέρι

Αρέσει σε %d bloggers: