Παλλαυρεωτικός – Νικολακάκης 0-0

Χωρίς νικητή ολοκληρώθηκε η αναμέτρηση στο Λαύριο ανάμεσα στον Παλλαυρεωτικό και τον Νικολακάκη. Οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες 0-0 στον επιβαρυμένο αγωνιστικό χώρο του γηπέδου «Γ. Ραφιάς», ο οποίος λόγω της κακοκαιρίας έκανε ακόμα πιο δύσκολο το έργο των παικτών. Ένα παιχνίδι χωρίς ιδιαίτερες ευκαιρίες μπροστά από τα δύο καρέ των ομάδων.

Διαιτητής του αγώνα Καρράς, με βοηθούς τους Κακάνη και Μετακίδη.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ (Ζαγουρής) Καραγάννης, Νικολαϊδης, Σάμιος, Πώχος, Μπεργιάννης (80΄ Καυκιάς), Πάνου, Δημητρόπουλος (55΄ Διακορώνιας), Παπαγιάννι, Παπαδόπουλος, Παπαγεωργίου, Γιαχάεβ (67΄ Βελετάκος)

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (Παπαδόπουλος) Κατσάνος, Δαμιανίδης (75΄ Χίκας), Τσαλερίδης, Βαφειάδης, Μωυσιάδης, Αναγνώστου, Μινοσιάν (80΄Καρβέλης), Παπαδόπουλος, Καβάσης (67΄ Εγιουρούμ), Μαβίδης, Νίκας

Ρεπορτάζ γηπέδου Χρήστος Ανδρεόπουλος
Επιμέλεια Δημήτρης Παρίσης
dimitrisparisis@hotmail.com
http://athlorama.blogspot.com/2018/09/0-0.html

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018

Τριγλία Ραφήνας – Παθιακάκης ανεβλήθη

Άνοιξη – Παμπαιανικός ανεβλήθη

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018

Θησέας Ν. Μάκρης – Άρης Βούλας 2-1 (1-1)

Μάχη Μαραθώνα – Καλύβια 2-2 (2-0)

Παλλαυρεωτικός – Νικολακάκης 0-0

Αστέρας Βάρης – Γλυκά Νερά 1-1 (0-0)

Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Κεραυνός Κερατέας ανεβλήθη

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Μαρκό διεκόπη στο 55’ (1-0)

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

       ΟΜΑΔΕΣ                   ΒΑΘ.    ΑΓ.      Ν.      Ι.        Η.      ΤΕΡΜ.

  1. ΘΗΣΕΑΣ Ν.Μ.            6        2        2        0        0        3-1
  2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ4        2        1        1        0        2-1
  3. ΑΝΟΙΞΗ                      3        1        1        0        0        3-0
  4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧ.         3        1        1        0        0        4-1
  5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.     3        1        1        0        0        3-1
  6. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ   3        2        1        0        1        3-3
  7. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ    2        2        0        2        0        1-1
  8. ΜΑΡΚΟ         1        1        0        1        0        1-1
  9. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ  1        1        0        1        0        1-1
  10. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡ.1        1        0        1        0        1-1
  11. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ           1        2        0        1        1        0-1
  12. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘ.          1        2        0        1        1        3-4
  13. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ        1        2        0        1        1        2-4
  14. ΚΑΛΥΒΙΑ       1        2        0        1        1        2-5
  15. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ          0        1        0        0        1        0-1
  16. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝ.        0        1        0        0        1        1-4

* Η επόμενη (3η) αγωνιστική (6-7/10/2018)

Άρης Βούλας – Τριγλία Ραφήνας

Καλύβια – Θησέας Ν. Μάκρης

Παμπαιανικός – Μάχη Μαραθώνα

Νικολακάκης – Άνοιξη

Γλυκά Νερά – Παλλαυρεωτικός

Κεραυνός Κερατέας – Αστέρας Βάρης

Μαρκό – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου

Παθιακάκης – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Αρέσει σε %d bloggers: