Παλλαυρεωτικός – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου 1-2 [ΒΙΝΤΕΟ]

Όλα τα λεφτά το δεύτερο ημίχρονο στο Λαύριο καθώς μπήκαν και τα τρία γκολ και το Μπογιάτι πήρε το τρίποντο με ανατροπή. Στο 70΄ ο Διακορώνιας έκανε το 1-0 βάζοντας μπροστά στο σκορ τον Παλλαυρεωτικό, ισοφάρισε στο 80΄ ο Αλημπάς για το Μπογιάτι και στο 91΄ ο Αμπντουραχμάνι έκανε την ανατροπή στο σκορ (1-2) δίνοντας τη νίκη στην ομάδα του.

Διαιτητής του αγώνα Βλάχος Αντ., με βοηθούς τους Πολυχρονιάδη και Τζαφόλια Β.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ:

ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ (Ζαγουρής) Καραγιάννης, Χουσείν, Σάμιος, Πώχος, Διακορώνιας (75΄ Δημητρόπουλος), Πάνου, Ασλάνι (83΄ Τσιώλης), Βελετάκος, Παπαδόπουλος (87΄ Μπεργιάννης), Παπαγεωργίου, Γιαχάεβ (54΄ Σπυρόπουλος)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Χριστοφιλέας) Σαμαράς, Μπουσάι, Τσέπας (71΄ Παππάς), Λένγκα, Γιουβανέλλης, Σκαφίδας, Αρκουμάνης (58΄ Χαρίσης), Καλτσάς (71΄ Αλημπάς), Λύγκος, Ράμα (62΄ Αμπντουραχμάνι), Κόσι

Δημήτρης Παρίσης
dimitrisparisis@hotmail.com
φωτογραφίες Αργύρης Πουλάκης
http://athlorama.blogspot.com


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

6η αγωνιστική

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018

Παθιακάκης – Παμπαιανικός 0-0

Άνοιξη – Μαρκό 2-2 (1-0)

ΚΥΡΙΑΚΗ 28/10/2018

Τριγλία Ραφήνας – Νικολακάκης 0-0

Άρης Βούλας – Καλύβια 2-1 (2-0)

Θησέας Ν. Μάκρης – Γλυκά Νερά 2-0 (0-0)

Μάχη Μαραθώνα – Κεραυνός Κερατέας 1-0 (0-0)

Παλλαυρεωτικός – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου 1-2 (0-0)

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Αστέρας Βάρης 0-1 (0-0)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

       ΟΜΑΔΕΣ               ΒΑΘ.      ΑΓ.       Ν.       Ι.       Η.      ΤΕΡΜ.
01. ΘΗΣΕΑΣ Ν.Μ.              14      6        4        2        0        10-5

  1. ΜΑΡΚΟ    12      6        3        3        0        10-5
  2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΡΗΣ12      6        3        3        0        5-2
  3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.11      6        3        2        1        9-7
  4. ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧ.10      6        3        1        2        8-5
  5. ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ10      6        3        1        2        10-9
  6. ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ10      6        3        1        2        7-7
  7. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘ.10      6        3        1        2        8-8
  8. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝ .8        6        2        2        2        8-11
  9. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ7        6        2        1        3        10-8
  10. ΑΝΟΙΞΗ         7        6        2        1        3        6-7
  11. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ6        6        1        3        2        3-2
  12. ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ5        6        1        2        3        5-7
  13. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ    5        6        1        2        3        5-7
  14. ΚΑΛΥΒΙΑ   2        6        0        2        4        5-13
  15. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡ.1        6        0        1        5        3-9

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

* Η επόμενη (7η) αγωνιστική (3-4/11/2018)

Γλυκά Νερά – Τριγλία Ραφήνας

Νικολακάκης – Παθιακάκης

Παμπαιανικός – Άρης Βούλας

Κεραυνός Κερατέας – Θησέας Ν. Μάκρης

Μαρκό – Μάχη Μαραθώνα

Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου – Άνοιξη

Αστέρας Βάρης – Παλλαυρεωτικός

Καλύβια – Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

Αρέσει σε %d bloggers: