ΕΠΣΑΝΑ: Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

ΕΠΣΑΝΑ

Έγιναν οι κληρώσεις σε Α’, Β’ και Γ’ κατηγορία ΕΠΣΑΝΑ. Το πρωτάθλημα στις τρεις κατηγορίες θα ξεκινήσει στις 21 και 22 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά οι κληρώσεις έχουν ως εξής:

A’ ΕΠΣΑΝΑ

1η αγωνιστική -16η

Παλλαυρεωτικός-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Σαρωνικός Αναβ.-Μάχη Μαραθώνα
ΑΟ Κορωπίου-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Άρης Βούλας
Θησέας Ν. Μάκρης-Τριγλία Ραφήνας
Ωρωπός-ΠΑΟ Καλυβίων
Κρυονέρι-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άνοιξη

2η αγωνιστική – 17η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Παλλαυρεωτικός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Σαρωνικός Αναβ.
Μάχη Μαραθώνα-ΑΟ Κορωπίου
Αστέρας Βάρης-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-Θησέας Ν. Μάκρης
Τριγλία Ραφήνας-Ωρωπός
ΠΑΟ Καλυβίων-Κρυονέρι
Άνοιξη-ΑΟ Γ. Παθιακάκης

3η αγωνιστική – 18η

Σαρωνικός Αναβ.-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΟ Κορωπίου-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Γλυκά Νερά-Μάχη Μαραθώνα
Θησέας Ν. Μάκρης-Αστέρας Βάρης
Ωρωπός-Άρης Βούλας
Κρυονέρι-Τριγλία Ραφήνας
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-ΠΑΟ Καλυβίων
Παλλαυρεωτικός-Άνοιξη

4η αγωνιστική – 19η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΑΟ Κορωπίου
Παλλαυρεωτικός-Σαρωνικός Αναβ.
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Γλυκά Νερά
Μάχη Μαραθώνα-Θησέας Ν. Μάκρης
Αστέρας Βάρης-Ωρωπός
Άρης Βούλας-Κρυονέρι
Τριγλία Ραφήνας-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Άνοιξη-ΠΑΟ Καλυβίων

5η αγωνιστική – 20ή

Γλυκά Νερά-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΑΟ Κορωπίου-Παλλαυρεωτικός
Θησέας Ν. Μάκρης-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Ωρωπός-Μάχη Μαραθώνα
Κρυονέρι-Αστέρας Βάρης
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Άρης Βούλας
ΠΑΟ Καλυβίων-Τριγλία Ραφήνας
Σαρωνικός Αναβ.-Άνοιξη

6η αγωνιστική – 21η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Θησέας Ν. Μάκρης
Παλλαυρεωτικός-Γλυκά Νερά
Σαρωνικός Αναβ.-ΑΟ Κορωπίου
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ωρωπός
Μάχη Μαραθώνα-Κρυονέρι
Αστέρας Βάρης-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Άρης Βούλας-ΠΑΟ Καλυβίων
Άνοιξη-Τριγλία Ραφήνας

7η αγωνιστική – 22η

Ωρωπός-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Θησέας Ν. Μάκρης-Παλλαυρεωτικός
Γλυκά Νερά-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Μάχη Μαραθώνα
ΠΑΟ Καλυβίων-Αστέρας Βάρης
Τριγλία Ραφήνας-Άρης Βούλας
ΑΟ Κορωπίου-Άνοιξη

8η αγωνιστική – 23η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Κρυονέρι
Παλλαυρεωτικός-Ωρωπός
Σαρωνικός Αναβ.-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Κορωπίου-Γλυκά Νερά
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Μάχη Μαραθώνα-ΠΑΟ Καλυβίων
Αστέρας Βάρης-Τριγλία Ραφήνας
Άνοιξη-Άρης Βούλας

9η αγωνιστική – 24η

ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Κρυονέρι-Παλλαυρεωτικός
Ωρωπός-Σαρωνικός Αναβ.
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Κορωπίου
ΠΑΟ Καλυβίων-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Τριγλία Ραφήνας-Μάχη Μαραθώνα
Άρης Βούλας-Αστέρας Βάρης
Γλυκά Νερά-Άνοιξη

10η αγωνιστική – 25η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-ΠΑΟ Καλυβίων
Παλλαυρεωτικός-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Σαρωνικός Αναβ.-Κρυονέρι
ΑΟ Κορωπίου-Ωρωπός
Γλυκά Νερά-Θησέας Ν. Μάκρης
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Τριγλία Ραφήνας
Μάχη Μαραθώνα-Άρης Βούλας
Άνοιξη-Αστέρας Βάρης

11η αγωνιστική – 26η

Τριγλία Ραφήνας-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
ΠΑΟ Καλυβίων-Παλλαυρεωτικός
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Σαρωνικός Αναβ.
Κρυονέρι-ΑΟ Κορωπίου
Ωρωπός-Γλυκά Νερά
Άρης Βούλας-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Αστέρας Βάρης-Μάχη Μαραθώνα
Θησέας Ν. Μάκρης-Άνοιξη

12η αγωνιστική – 27η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Άρης Βούλας
Παλλαυρεωτικός-Τριγλία Ραφήνας
Σαρωνικός Αναβ.-ΠΑΟ Καλυβίων
ΑΟ Κορωπίου-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Γλυκά Νερά-Κρυονέρι
Θησέας Ν. Μάκρης-Ωρωπός
Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Αστέρας Βάρης
Άνοιξη-Μάχη Μαραθώνα

13η αγωνιστική – 28η

Αστέρας Βάρης-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Άρης Βούλας-Παλλαυρεωτικός
Τριγλία Ραφήνας-Σαρωνικός Αναβ.
ΠΑΟ Καλυβίων-ΑΟ Κορωπίου
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Γλυκά Νερά
Κρυονέρι-Θησέας Ν. Μάκρης
Μάχη Μαραθώνα-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών
Ωρωπός-Άνοιξη

14η αγωνιστική – 29η

Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.-Μάχη Μαραθώνα
Παλλαυρεωτικός-Αστέρας Βάρης
Σαρωνικός Αναβ.-Άρης Βούλας
ΑΟ Κορωπίου-Τριγλία Ραφήνας
Γλυκά Νερά-ΠΑΟ Καλυβίων
Θησέας Ν. Μάκρης-ΑΟ Γ. Παθιακάκης
Ωρωπός-Κρυονέρι
Άνοιξη-Αχιλλέας Κ. Αχαρνών

15η αγωνιστική – 30ή

Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Ολυμπιακός Αγ. Στεφ.
Μάχη Μαραθώνα-Παλλαυρεωτικός
Αστέρας Βάρης-Σαρωνικός Αναβ.
Άρης Βούλας-ΑΟ Κορωπίου
Τριγλία Ραφήνας-Γλυκά Νερά
ΠΑΟ Καλυβίων-Θησέας Ν. Μάκρης
ΑΟ Γ. Παθιακάκης-Ωρωπός
Κρυονέρι-Άνοιξη


Β’ ΕΠΣΑΝΑ

1η αγωνιστική – 16η

Νικητές Ανθούσας-Μαύρος Αετός

Δόξα Άνοιξης-Βουλιαγμένη

Εθνικός Ν. Μάκρης-Γέρακας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Νίκη Δροσιάς

Αμφιάραος-ΑΟ Άρτεμις

ΑΟ Σταμάτας-Λαυρεωτική

Παμπαιανικός-ΑΠΟ Νικολακάκης

ΑΟ Ατλαντίς-Διόνυσος

2η αγωνιστική – 17η

ΑΟ Ατλαντίς-Νικητές Ανθούσας

Μαύρος Αετός-Δόξα Άνοιξης

Βουλιαγμένη-Εθνικός Ν. Μάκρης

Γέρακας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Νίκη Δροσιάς-Αμφιάραος

ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Σταμάτας

Λαυρεωτική-Παμπαιανικός

Διόνυσος-ΑΠΟ Νικολακάκης

3η αγωνιστική – 18η

Δόξα Άνοιξης-ΑΟ Ατλαντίς

Εθνικός Ν. Μάκρης-Μαύρος Αετός

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Βουλιαγμένη

Αμφιάραος-Γέρακας

ΑΟ Σταμάτας-Νίκη Δροσιάς

Παμπαιανικός-ΑΟ Άρτεμις

ΑΠΟ Νικολακάκης-Λαυρεωτική

Νικητές Ανθούσας-Διόνυσος

4η αγωνιστική – 19η

ΑΟ Ατλαντίς-Εθνικός Ν. Μάκρης

Νικητές Ανθούσας-Δόξα Άνοιξης

Μαύρος Αετός-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Βουλιαγμένη-Αμφιάραος

Γέρακας-ΑΟ Σταμάτας

Νίκη Δροσιάς-Παμπαιανικός

ΑΟ Άρτεμις-ΑΠΟ Νικολακάκης

Διόνυσος-Λαυρεωτική

5η αγωνιστική – 20ή

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-ΑΟ Ατλαντίς

Εθνικός Ν. Μάκρης-Νικητές Ανθούσας

Αμφιάραος-Μαύρος Αετός

ΑΟ Σταμάτας-Βουλιαγμένη

Παμπαιανικός-Γέρακας

ΑΠΟ Νικολακάκης-Νίκη Δροσιάς

Λαυρεωτική-ΑΟ Άρτεμις

Δόξα Άνοιξης-Διόνυσος

6η αγωνιστική – 21η

ΑΟ Ατλαντίς-Αμφιάραος

Νικητές Ανθούσας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Δόξα Άνοιξης-Εθνικός Ν. Μάκρης

Μαύρος Αετός-ΑΟ Σταμάτας

Βουλιαγμένη-Παμπαιανικός

Γέρακας-ΑΠΟ Νικολακάκης

Νίκη Δροσιάς-Λαυρεωτική

Διόνυσος-ΑΟ Άρτεμις

7η αγωνιστική – 22η

ΑΟ Σταμάτας-ΑΟ Ατλαντίς

Αμφιάραος-Νικητές Ανθούσας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Δόξα Άνοιξης

Παμπαιανικός-Μαύρος Αετός

ΑΠΟ Νικολακάκης-Βουλιαγμένη

Λαυρεωτική-Γέρακας

ΑΟ Άρτεμις-Νίκη Δροσιάς

Εθνικός Ν. Μάκρης-Διόνυσος

8η αγωνιστική – 23η

ΑΟ Ατλαντίς-Παμπαιανικός

Νικητές Ανθούσας-ΑΟ Σταμάτας

Δόξα Άνοιξης-Αμφιάραος

Εθνικός Ν. Μάκρης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Μαύρος Αετός-ΑΠΟ Νικολακάκης

Βουλιαγμένη-Λαυρεωτική

Γέρακας-ΑΟ Άρτεμις

Διόνυσος-Νίκη Δροσιάς

9η αγωνιστική – 24η

ΑΠΟ Νικολακάκης-ΑΟ Ατλαντίς

Παμπαιανικός-Νικητές Ανθούσας

ΑΟ Σταμάτας-Δόξα Άνοιξης

Αμφιάραος-Εθνικός Ν. Μάκρης

Λαυρεωτική-Μαύρος Αετός

ΑΟ Άρτεμις-Βουλιαγμένη

Νίκη Δροσιάς-Γέρακας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Διόνυσος

10η αγωνιστική – 25η

ΑΟ Ατλαντίς-Λαυρεωτική

Νικητές Ανθούσας-ΑΠΟ Νικολακάκης

Δόξα Άνοιξης-Παμπαιανικός

Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Σταμάτας

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Αμφιάραος

Μαύρος Αετός-ΑΟ Άρτεμις

Βουλιαγμένη-Νίκη Δροσιάς

Διόνυσος-Γέρακας

11η αγωνιστική – 26η

ΑΟ Άρτεμις-ΑΟ Ατλαντίς

Λαυρεωτική-Νικητές Ανθούσας

ΑΠΟ Νικολακάκης-Δόξα Άνοιξης

Παμπαιανικός-Εθνικός Ν. Μάκρης

ΑΟ Σταμάτας-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Νίκη Δροσιάς-Μαύρος Αετός

Γέρακας-Βουλιαγμένη

Αμφιάραος-Διόνυσος

12η αγωνιστική – 27η

ΑΟ Ατλαντίς-Νίκη Δροσιάς

Νικητές Ανθούσας-ΑΟ Άρτεμις

Δόξα Άνοιξης-Λαυρεωτική

Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΠΟ Νικολακάκης

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Παμπαιανικός

Αμφιάραος-ΑΟ Σταμάτας

Μαύρος Αετός-Γέρακας

Διόνυσος-Βουλιαγμένη

13η αγωνιστική – 28η

Γέρακας-ΑΟ Ατλαντίς

Νίκη Δροσιάς-Νικητές Ανθούσας

ΑΟ Άρτεμις-Δόξα Άνοιξης

Λαυρεωτική-Εθνικός Ν. Μάκρης

ΑΠΟ Νικολακάκης-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Παμπαιανικός-Αμφιάραος

Βουλιαγμένη-Μαύρος Αετός

ΑΟ Σταμάτας-Διόνυσος

14η αγωνιστική – 29η

ΑΟ Ατλαντίς-Βουλιαγμένη

Νικητές Ανθούσας-Γέρακας

Δόξα Άνοιξης-Νίκη Δροσιάς

Εθνικός Ν. Μάκρης-ΑΟ Άρτεμις

Πρωτέας Παλ. Φωκ.-Λαυρεωτική

Αμφιάραος-ΑΠΟ Νικολακάκης

ΑΟ Σταμάτας-Παμπαιανικός

Διόνυσος-Μαύρος Αετός

15η αγωνιστική – 30ή

Μαύρος Αετός-ΑΟ Ατλαντίς

Βουλιαγμένη-Νικητές Ανθούσας

Γέρακας-Δόξα Άνοιξης

Νίκη Δροσιάς-Εθνικός Ν. Μάκρης

ΑΟ Άρτεμις-Πρωτέας Παλ. Φωκ.

Λαυρεωτική-Αμφιάραος

ΑΠΟ Νικολακάκης-ΑΟ Σταμάτας

Παμπαιανικός-Διόνυσος


Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

1η αγωνιστική – 14η

Καπανδρίτι-Πανσταυραϊκός

Ολυμπιακός Βάρης-Ραμνούς

Συκάμινο-ΑΟ Κερατέας

Νικηφόρος-Αετός Πικερμίου

Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Αυλών

ΑΟ Παιανίας-ΑΕ Μενιδίου

Δόξα Αγ. Άννας-Κουβαράς

2η αγωνιστική – 15η

Δόξα Αγ. Άννας-Καπανδρίτι

Πανσταυραϊκός-Ολυμπιακός Βάρης

Ραμνούς-Συκάμινο

ΑΟ Κερατέας-Νικηφόρος

Αετός Πικερμίου-Ολυμπιακός Λαυρίου

ΑΟ Αυλών-ΑΟ Παιανίας

Κουβαράς-ΑΕ Μενιδίου

3η αγωνιστική – 16η

Ολυμπιακός Βάρης-Δόξα Αγ. Άννας

Συκάμινο-Πανσταυραϊκός

Νικηφόρος-Ραμνούς

Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Κερατέας

ΑΟ Παιανίας-Αετός Πικερμίου

ΑΕ Μενιδίου-ΑΟ Αυλών

Καπανδρίτι-Κουβαράς

4η αγωνιστική – 17η

Δόξα Αγ. Άννας-Συκάμινο

Καπανδρίτι-Ολυμπιακός Βάρης

Πανσταυραϊκός-Νικηφόρος

Ραμνούς-Ολυμπιακός Λαυρίου

ΑΟ Κερατέας-ΑΟ Παιανίας

Αετός Πικερμίου-ΑΕ Μενιδίου

Κουβαράς-ΑΟ Αυλών

5η αγωνιστική – 18η

Νικηφόρος-Δόξα Αγ. Άννας

Συκάμινο-Καπανδρίτι

Ολυμπιακός Λαυρίου-Πανσταυραϊκός

ΑΟ Παιανίας-Ραμνούς

ΑΕ Μενιδίου-ΑΟ Κερατέας

ΑΟ Αυλών-Αετός Πικερμίου

Ολυμπιακός Βάρης-Κουβαράς

6η αγωνιστική – 19η

Δόξα Αγ. Άννας-Ολυμπιακός Λαυρίου

Καπανδρίτι-Νικηφόρος

Ολυμπιακός Βάρης-Συκάμινο

Πανσταυραϊκός-ΑΟ Παιανίας

Ραμνούς-ΑΕ Μενιδίου

ΑΟ Κερατέας-ΑΟ Αυλών

Κουβαράς-Αετός Πικερμίου

7η αγωνιστική – 20ή

ΑΟ Παιανίας-Δόξα Αγ. Άννας

Ολυμπιακός Λαυρίου-Καπανδρίτι

Νικηφόρος-Ολυμπιακός Βάρης

ΑΕ Μενιδίου-Πανσταυραϊκός

ΑΟ Αυλών-Ραμνούς

Αετός Πικερμίου-ΑΟ Κερατέας

Συκάμινο-Κουβαράς

8η αγωνιστική – 21η

Δόξα Αγ. Άννας-ΑΕ Μενιδίου

Καπανδρίτι-ΑΟ Παιανίας

Ολυμπιακός Βάρης-Ολυμπιακός Λαυρίου

Συκάμινο-Νικηφόρος

Πανσταυραϊκός-ΑΟ Αυλών

Ραμνούς-Αετός Πικερμίου

Κουβαράς-ΑΟ Κερατέας

9η αγωνιστική – 22η

ΑΟ Αυλών-Δόξα Αγ. Άννας

ΑΕ Μενιδίου-Καπανδρίτι

ΑΟ Παιανίας-Ολυμπιακός Βάρης

Ολυμπιακός Λαυρίου-Συκάμινο

Αετός Πικερμίου-Πανσταυραϊκός

ΑΟ Κερατέας-Ραμνούς

Νικηφόρος-Κουβαράς

10η αγωνιστική – 23η

Δόξα Αγ. Άννας-Αετός Πικερμίου

Καπανδρίτι-ΑΟ Αυλών

Ολυμπιακός Βάρης-ΑΕ Μενιδίου

Συκάμινο-ΑΟ Παιανίας

Νικηφόρος-Ολυμπιακός Λαυρίου

Πανσταυραϊκός-ΑΟ Κερατέας

Κουβαράς-Ραμνούς

11η αγωνιστική – 24η

ΑΟ Κερατέας-Δόξα Αγ. Άννας

Αετός Πικερμίου-Καπανδρίτι

ΑΟ Αυλών-Ολυμπιακός Βάρης

ΑΕ Μενιδίου-Συκάμινο

ΑΟ Παιανίας-Νικηφόρος

Ραμνούς-Πανσταυραϊκός

Ολυμπιακός Λαυρίου-Κουβαράς

12η αγωνιστική – 25η

Δόξα Αγ. Άννας-Ραμνούς

Καπανδρίτι-ΑΟ Κερατέας

Ολυμπιακός Βάρης-Αετός Πικερμίου

Συκάμινο-ΑΟ Αυλών

Νικηφόρος-ΑΕ Μενιδίου

Ολυμπιακός Λαυρίου-ΑΟ Παιανίας

Κουβαράς-Πανσταυραϊκός

13η αγωνιστική – 26η

Πανσταυραϊκός-Δόξα Αγ. Άννας

Ραμνούς-Καπανδρίτι

ΑΟ Κερατέας-Ολυμπιακός Βάρης

Αετός Πικερμίου-Συκάμινο

ΑΟ Αυλών-Νικηφόρος

ΑΕ Μενιδίου-Ολυμπιακός Λαυρίου

ΑΟ Παιανίας-Κουβαράς

https://www.fosonline.gr

Αρέσει σε %d bloggers: