Το Πρόγραμμα του Πρωταθλήματος και η κλήρωση του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ

Η κλήρωση του Πρωταθλήματος και του Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ για τις ομάδες του Δήμου Λαυρεωτικής.

Το πρόγραμμα των αγώνων στον 1ο όμιλο της Α’ ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ – ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ – ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ


Το πρόγραμμα των αγώνων στον 2ο όμιλο της Α’ ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ – ΑΝΟΙΞΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ – ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ


Το πρόγραμμα των αγώνων στην Β’ ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ – ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ – ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 – ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ


Το πρόγραμμα των αγώνων στην Γ’ ΕΠΣΑΝΑ

1η Αγωνιστική
Ομάδες
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ – ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ – ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ – ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ


Τα ζευγάρια της κλήρωσης του κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ 2020-21

1η Φάση

Ομάδες Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ – ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Σάββατο 05/09/20 16:30
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ – ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Δροσιάς Σάββατο 05/09/20 16:30
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ – ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ Διονύσου Σάββατο 05/09/20 16:30
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ – ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Άνοιξης Σάββατο 05/09/20 16:30
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ – ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Αγίας Μαρίνας Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ – ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 Κουβαρά Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ – ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ Αγίας Άννας Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ – ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ Γραμματικού Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΑΚ Παιανίας Κυριακή 06/09/20 16:30
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ – ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ Αγίου Στεφάνου Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ – ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ Λαυρίου Γιώργος Ραφιάς Κυριακή 06/09/20 16:30
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ – ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Γέρακα Κυριακή 06/09/20 16:30
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ – ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ Κερατέας Κυριακή 06/09/20 16:30
https://stoplekto.gr

Αρέσει σε %d bloggers: